Project Venkman en Gold Meets Golden bundelen hun krachten om een ​​VIP-veiling van beroemdheden te organiseren

LOS ANGELES- (BUSINESS WIRE) -#liefdadigheid–Project Venkman, in samenwerking met Gold Meets Golden, is verheugd een VIP-veiling voor beroemdheden aan te kondigen, waarvan Angel City Sports profiteert. De veiling, die eindigt op 28 februari, bevat vijf unieke pakketten, die elk een unieke ervaring bieden met een legende in hun respectievelijke vakgebied.

De veiling omvat vier kaartjes voor een ronde van de Amerikaanse gymnastiekfinale op de Olympische en Paralympische Spelen van Parijs in 2024, een meet & greet met gymnastieklegende Nadia Comaneci, gesigneerde merchandise, een fotomoment en een herdenkings-NFT.

Een ander pakket bevat vier kaartjes voor een Track & Field Finals-ronde op de Olympische en Paralympische Spelen van Parijs in 2024, een meet & greet met de legendarische baanster Jackie Joyner-Kersee, gesigneerde merchandise, een foto op en een herdenkings-NFT.

Een derde pakket biedt vier kaartjes voor een duikfinaleronde op de Olympische en Paralympische Spelen van Parijs in 2024, een meet & greet met 4-voudig gouden medaillewinnaar, duiker Greg Louganis, gesigneerde merchandise, een fotosessie en een herdenkings-NFT.

De veiling bevat ook een gesigneerde gouden luxepiano, een fotosessie met een verrassende artiest, twee kaartjes voor Gold Meets Golden op 13 januari 2024 en een herdenkings-NFT.

Ten slotte omvat de veiling twee uitnodigingen voor de President's Suite voor de US Open 2023, inclusief zitplaatsen in de President's Box, lunch in de President's Dining Room, toegang tot de banen van het USTA Billie Jean King National Tennis Center en een herdenkings-NFT.

Alle veilingregistranten kunnen bieden via e-mail of sms. De winnaars worden na afloop van de veiling op de hoogte gebracht.

"We zijn verheugd om samen te werken met Gold Meets Golden en deze ongelooflijke VIP-ervaringen aan onze supporters aan te bieden", aldus Gavin Gillas, CEO van Project Venkman. "Deze veiling is een unieke kans om te bieden op exclusieve pakketten en een positieve impact te maken door Angel City Sports te steunen."

Om u te registreren om te bieden, gaat u naar de veilingwebsite op gmg.thereveal.io.

Voor meer informatie over de veiling kunt u contact opnemen met Kelly Comis, [e-mail beveiligd]

Over Project Venkman

Project Venkman is een toonaangevende web3-studio die zich richt op communitybuilding en lidmaatschappen van beroemdheden. Het bedrijf is toegewijd aan het creëren van eenmalige fanmomenten en het helpen ondersteunen van ongelooflijke doelen via veilingen en digitale herdenkingsmunten. projectvenkman.com

Over goud ontmoet goud

Gold Meets Golden viert zijn 10e jaar als een evenementenplatform dat het beste van Hollywood en de ongelooflijke Olympische en Paralympische winnaars organiseert voor een jaarlijkse brunch om ongelooflijke doelen te ondersteunen goldmeetsgolden.com

Over Angel City Sports

Angel City Sports is een 501(c)(3) non-profitorganisatie die zich toelegt op het bieden van kansen aan personen met een lichamelijke handicap om deel te nemen aan sport en lichamelijke activiteit. De organisatie zet zich in voor het bevorderen van een gezonde en actieve levensstijl voor alle individuen, ongeacht hun bekwaamheid. angelcitysports.org

Contacten

Kelly Komis

[e-mail beveiligd].com
512.784.8784

Bron: https://thenewscrypto.com/project-venkman-and-gold-meets-golden-join-forces-to-host-a-celebrity-vip-experience-auction/