Huobi NFT en Metahallo werken samen om "McGrady moment" NFT in mei te veilen

Huobi NFT, de officiële non-fungible token (NFT) marktplaats van Huobi Global, heeft vandaag aangekondigd dat het een partnerschap is aangegaan met Metahallo, een web3.0-gebaseerd platform, om een ​​"McGrady moment" NFT-veiling uit te rollen rond de carrière waarin de prestaties van NBA-ster Tracy McGrady tijdens een baanbrekende wedstrijd in december 2004 worden belicht. Deze zeldzame NFT work, een exclusieve video NFT die 33 seconden vereeuwigt van McGrady's oogverblindende optreden voor de Houston Rockets tegen de San Antonio Spurs, zal worden vertoond in de Huobi NFT-zone op een Britse veiling met een startprijs van US $ 3,500 op 25 mei 2022.

Het "McGrady-moment" NFT bevat de beroemde basketballer Tracy McGrady die 13 punten scoorde in 33 seconden tijdens de laatste momenten van een bloedstollende wedstrijd op 9 december 2004 tussen de Houston Rockets en de San Antonio Spurs en de Rockets op magische wijze hielp de Spurs 81-80 te verslaan. Deze briljante prestatie blijft tot op de dag van vandaag basketballers en fans inspireren.

Metahallo stelt deelnemers in staat om het plezier van digitale ruimtes te ervaren door hun identiteiten en digitale middelen te laten functioneren in verschillende games, websites en virtuele werelden. Met plug-and-play-functies zoals NFT-uitgifte, live-uitzending, 3D-omgeving, interactieve video, aangepaste avatar, sociale netwerken en meer, stelt Metahallo gebruikers in staat om deel te nemen aan een onderling verbonden digitale ruimte met hun gedecentraliseerde identiteiten (DID). De samenwerking met Huobi NFT om het "McGrady-moment" NFT uit te brengen luidt een nieuw hoofdstuk in voor zowel de NFT-industrie als de metaverse.

Start on 25 mei 2022, de veiling duurt 35 uur. Alle deelnemers in de veiling zal ontvangen een Huobi NFT uitgegeven op de Ethereum-keten, de uiteindelijke winnaar kan dit verhandelen "McGrady-moment" NFT op de secundaire markt.

"Tracy McGrady's epische comeback tegen de Spurs in december 2004 leeft tot op de dag van vandaag voort in de harten en geesten van zowel fans als spelers", aldus het Huobi NFT-team. “Dit moment herwerken in een NFT zorgt ervoor dat zijn bijdrage voor altijd zal voortleven. We hopen dat deze veiling zowel de NBA-fancommunity als de snelgroeiende NFT-industrie zal verrijken.”

Voor meer informatie over deze veiling, kunt u terecht op hier. Daarnaast kunnen gebruikers ook updates ontvangen via Facebook van Tracy McGrady .

Over Huobi NFT

Huobi NFT is het officiële NFT-platform van Huobi Global. Het platform biedt gebruikers van Huobi Global niet alleen de beste NFT-activa ter wereld, maar biedt ook meer toepassingsscenario's voor verschillende NFT-activa om hun respectieve waarde te manifesteren. Gebruikers van Huobi NFT kunnen het nut en de commerciële waarde van NFT's realiseren door toegang te krijgen tot producten in het Huobi-ecosysteem. In de toekomst zal het platform ook gebruikmaken van de ontwikkeling van het ecosysteem om een ​​toegang tot de metaverse te creëren, met een basis op basis van NFT-activa.

Disclaimer: dit is een betaalde post en mag niet worden behandeld als nieuws / advies.

Bron: https://ambcrypto.com/huobi-nft-and-metahallo-partner-to-put-mcgrady-moment-nft-on-auction-in-may/