Exclusieve ene enige NFT van popcultuurpictogram wordt nu geveild op Goldin - Persbericht Bitcoin News

PERSBERICHT. Lester Green, bij miljoenen fans bekend als Beetlejuice, is al vier decennia lang een icoon van de popcultuur. Beetlejuice heeft aanvankelijk radio, televisie en films veroverd, maar is voortdurend geëvolueerd en is nu ook een superster op sociale media met meer dan 2 miljoen Instagram-volgers en te zien op enkele van de meest populaire memes van vandaag.

"Er is nog nooit iemand geweest zoals Beetle en dat zal er ook nooit meer zijn", zegt Bobby Rooney, een oude vriend en manager van Beetlejuice. "Beetle is een echte innovator, met een gepassioneerde aanhang uit alle lagen van de bevolking."

Dave Amerman, veilingdirecteur bij Goldin, merkte op: "Beetlejuice is wereldwijd geliefd. Zijn miljoenen volgers op sociale media zijn fervente fans. De legende van Beetlejuice is blijven groeien en resoneert met mensen van alle leeftijden en achtergronden. Goldin is verheugd om zijn One-and-Only NFT te presenteren”.

Voor het eerst in vijf jaar keerde Beetlejuice terug naar de Howard Stern Show op 13 december 2021 om het nieuws te verbreken dat zijn enige officiële NFT in 2022 zal worden geslagen. Dit nieuws zorgde voor een viraal moment en heeft fans schreeuwen om deze: uniek stukje geschiedenis van de popcultuur.

De Beetlejuice One-and-Only NFT is een origineel kunstwerk gebaseerd op het historische T206 honkbalkaartontwerp en belicht enkele van de grootste mijlpalen in zijn leven.

Inbegrepen bij de Beetlejuice One-and-Only NFT is zijn 1-of-1 gesigneerde Rookie Card en de exclusieve levensverhaalvideo van Beetlejuice, zoals verteld door Beetlejuice.

In 2022 is Beetlejuice van plan om de Greatest Collectible aller tijden te maken met zijn One-and-Only NFT, die nu beschikbaar is voor bieden bij Goldin.

Deze enige echte Beetlejuice NFT is "As Bad as Can".

Links:

goudin

Open zee

Voor vragen, neem contact op met:
BigLeague NFTGrootheid
[e-mail beveiligd]

Dit is een persbericht. Lezers moeten hun eigen due diligence uitvoeren voordat ze acties ondernemen met betrekking tot het gepromote bedrijf of een van zijn gelieerde ondernemingen of services. Bitcoin.com is niet verantwoordelijk, direct of indirect, voor enige schade of verlies veroorzaakt of vermeend veroorzaakt te zijn door of in verband met het gebruik van of vertrouwen op enige inhoud, goederen of diensten genoemd in het persbericht.

Bitcoin.com-media

Bitcoin.com is de belangrijkste bron voor alles wat met crypto te maken heeft.
Neem contact op [e-mail beveiligd] om te praten over persberichten, gesponsorde berichten, podcasts en andere opties.

Beeldkredieten: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Bron: https://news.bitcoin.com/beetlejuice-gets-1-of-1-nft-exclusive-one-and-only-nft-of-pop-culture-icon-is-now-being-auctioned- op-goldin/