Beetlejuice's NFT overtreft topverzamelobjecten van Tom Brady, Superman en Michael Jackson op Goldin Auctions – Persbericht

PERSBERICHT. NFT's van beroemdheden hebben bewezen een belangrijke verzamelklasse te zijn die steeds populairder wordt, inclusief traditionele veilingsites.

Beetlejuice, het popcultuuricoon met miljoenen fans van Howard Stern Show en volgers van sociale media, verovert nu de NFT-wereld. Zijn NFT krijgt nog steeds meer views op Goldin's februari Elite Auction dan sommige van de meest gevestigde verzamelobjecten aller tijden, waaronder Superman Comic #1, Tom Brady Autographed Rookie Card en Michael Jackson's Stage-Worn Glove.

Beetlejuice's manager van 20 jaar, Bobby Rooney, zei: "Beetle's fans wilden altijd dat hij een verzamelobject van het hoogste niveau had. Daarom was het logisch dat Beetle een digitale NFT op de Blockchain had en ook een fysieke gesigneerde Rookie-kaart, die samen de Ultimate Beetlejuice Collectible zal zijn.

Beetlejuice's 1-of-1 NFT is originele digitale kunst gebaseerd op het historische T206 honkbalkaartontwerp en belicht enkele van de grootste mijlpalen in zijn leven.

Inbegrepen bij de Beetlejuice 1-of-1 NFT is zijn 1-van-1 gesigneerde 206er Rookie Card en Exclusief 4K-videolevensverhaal van Beetlejuice, verteld door Beetlejuice.

Beetlejuice's Enige echte NFT heet "As Bad AS Can" en is nu beschikbaar voor bieden op Goldin Auctions.

Definitieve biedingen moeten op 23 februari worden ingediend

Goldin.com: https://goldin.co/item/beetle-nft-the-first-and-only-official-nft-for-beetle-as-seen-on-the-hvvomb

Open zee: https://opensea.io/assets/0x495f947276749ce646f68ac8c248420045cb7b5e/37432232658240906640467004245235320197934939729821144686640862964921460064257

Dit is een persbericht. Lezers moeten hun eigen due diligence uitvoeren voordat ze acties ondernemen met betrekking tot het gepromote bedrijf of een van zijn gelieerde ondernemingen of services. Bitcoin.com is niet verantwoordelijk, direct of indirect, voor enige schade of verlies veroorzaakt of vermeend veroorzaakt te zijn door of in verband met het gebruik van of vertrouwen op enige inhoud, goederen of diensten genoemd in het persbericht.

Bitcoin.com-media

Bitcoin.com is de belangrijkste bron voor alles wat met crypto te maken heeft.
Neem contact op [e-mail beveiligd] om te praten over persberichten, gesponsorde berichten, podcasts en andere opties.

Beeldkredieten: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Bron: https://news.bitcoin.com/beetlejuices-nft-surpasses-top-collectibles-of-tom-brady-superman-and-michael-jackson-at-goldin-auctions/